Tadal Market

Şirketimiz 1988 yılında kurulmuştur. Gıda sektöründe 1996 yılından beri hizmet vermekteyiz. Bu hizmette size daha yakın olmak için online satış hizmeti vermeye başladık. Kaliteli hizmetimizi arttırmak için yaptığımız bu yenilikle 2020 yılından itibaren uygun ve kaliteli hizmeti size sunacağız.

Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Şirketimiz ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemine 2004 yılından bu yana sahiptir. Müşterilerimiz kaliteli alış-verişin tadına varacaklar. Takip sistemli ve müşteri odaklı çalışacağız. Sistemimizi devamlı geliştireceğiz. Ürünler ile ilgili detayları arttıracağız.

Bu belge, Gıda zincirinde yer alan kuruluşların, gıdanın tüketim anında güvenli olmasını sağlamak ve gıda güvenliğine yönelik olan tehditleri kontrol altına almak için gerekli şartları kapsayan bir yönetim sistemi standardıdır. Bu kapsamda tüm müşterilerimize güvenli gıda hizmeti için elimizden geleni yapıyoruz.

Ülkemizdeki ve yurtdışındaki müşterilerimizin hassasiyetini bildiğimiz için ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerin HELAL belgeli olmasına dikkat ediyoruz. Bu kapsamda helal olmayan ürünleri sitemizden satmayacağımızı taahhüt ederiz.

SSL güvenlik sertifikası online sitelerin olmazsa olmazıdır. Web sitemizi ssl sifreleme ile çalıştırarak korsan saldırılardan sizi koruyoruz.

3D ödeme - Şirketimiz 3D ödeme sistemine geçmiştir, cep telefonunuza gelen şifre sayesinde daha güvenli bir alışveriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca kart bilgilerinizde sistemimizde saklanmamaktadır,